Ученици петог разреда наше школе провели су незабораван дан на једнодневној екскурзији у уторак, 26. маја 2026. године, обилазећи културно-историјске и природне лепоте Србије. Ево како је изгледао наш узбудљиви пролећни излет: Спомен-парк „21. октобар“ у Шумарицама: Прва станица био је Крагујевац, где су петаци кроз историјски час показали велико поштовање према жртвама прошлости. Природњачки центар Србије у Свилајнцу: Ученици су уживали у свету диносауруса, видели реплике праисторијских...









