„СЕЛФИ“ инструмент за самовредновање рада школе

od strane | мар 31, 2024 | Вести

У периоду од 20. до 29. марта 2024. године извршено је самовредновање рада школе путем инструмента „СЕЛФИ“.

Селфи је бесплатан онлајн инструмент који омогућава школама да процене како користе дигиталне технологије на иновативан и ефектан начин. Уз помоћ Селфија, школе могу добити слику о свом положају у односу на примену дигиталних технологија, узимајући у обзир становишта наставника, ученика и руководилаца у школи. Поступак самовредновања може служити као основ за дискусију на нивоу школе о потенцијалним областима у којима су могућа побољшања. Осим тога, Селфи инструмент омогућава школи да прати свој напредак током времена.

Наша школа је том приликом добила СЕЛФИ беџ.

„СЕЛФИ“ је бесплатан инструмент за самовредновање рада школа који је развила Европска комисија са групом европских стручњака из области образовања, са циљем да се подрже школе у примени дигиталних технологија за наставу и учење.

embed_badge