Општинско такмичење из историје

od strane | мар 27, 2024 | Вести

На општинском такмичењу из историје, које је одржано 20. марта 2024. године у ОШ “Јосиф Панчић” Баљевац наши ученици постигли су запажене резултате. Највише успеха имали су следећи ученици:

5. разред

2. место – Гала Остраћанин

3. место – Јован Радуловић

предметни наставник Горица Коловић

6. разред

1.место – Андреј Остраћанин

3. место – Дуња Деспотовић

3. место – Петар Пановић

3. место – Мијат Милићевић

3. место – Давид Марковић

3. место – Ксенија Диздаревић

3. место – Лола Јовановић

предметни наставници Горица Коловић и Бранко Премовић

8. разред

1. место -Василије Николић

1. место – Вук Милановић

2. место – Матија Марковић

3. место – Јаков Милосављевић

предметни наставник Горица Коловић

Ученицима и наставницима честитамо на постигнутом успеху и срећу на наредном нивоу такмичења.