Министарка просвете у Влади Републике Србије у посети нашој школи

od strane | мар 28, 2024 | Вести, Галерија

У среду 27. марта 2024. године, Основну школу “Рашка” посетила је Министарка просвете у Влади Републике Србије, проф. Др Славица Ђукић Дејановић. Обиласку школе осим Министарке, присуствовала је и начелница ШУ Краљево госпођа Бојана Маринковић. Након обиласка просторија школе, у наставничкој зборници одржан је радни састанак са свим директорима основних и средњих школа, као и предшколске установе са територије општине Рашка. Министарка је истакла да нашу школу у веома кратком року очекује почетак реализације пројекта реконструкције школе, који ће реализовати Министарство за капитална улагања.