Градски дерби – хуманитарна акција

od strane | мар 3, 2024 | Вести, Галерија

У среду, 14. фебруара 2024. године, на празник Св. Трифун, ученички парламент ОШ “Сутјеска” Супње и ученички парламент наше школе, договорили су се да организују “Градски дерби” дечаци у кошарци, а девојчице у одбојци у Спортској хали у Рашки. Ова акција има и хуманитарни карактер, и сав новац који буде прикупљен, биће уплаћен за лечење мале Николине из Новог Пазара. Ово је први овакав догађај који организује ученички парламент ове две школе и надамо се да ће он постати традиција. Резултат утакмица је био у другом плану.

Захваљујемо се свим гледаоцима који су својим присуством, а и прилогом помогли да ова акција наших ученика у потпуности и успе!

Снимак који је емитовала локална РТВ “Коперникус” Рашка